Ośrodek Szkolenia Kierowców CILA Katowice. Prawo jazdy kategorii A i B.

katowice.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Szkolenia Kierowców CILA
 Ośrodek Szkolenia Kierowców CILA
ul. Kossutha 6 (Budynek Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych)
40-844 Katowice
tel. kom. 791 851 973
Ośrodek Szkolenia Kierowców CILA

Nasz ośrodek znajduje się w Katowicach na ul. Kossutha 6 na parterze budynku Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych.

Proponujemy państwu kursy na prawo jazdy kategorii A i B. U nas zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności przekazywane przez wykładowców w miłej atmosferze. Prawo jazdy jest inwestycją na całe życie dlatego należy starannie przemyśleć w którym ośrodku chcemy się szkolić. Inwestując u nas wyszkolimy cię za rozsądne pieniądze.

Ważnym elementem szkolenia jest dobór odpowiedniego samochodu. U nas w ośrodku szkolimy na motocyklu Yamaha oraz samochodach Toyota Yaris wyposażonych w klimatyzację co daje dodatkowy komfort prowadzenia samochodu. Są to identyczne samochody na którym przeprowadza się egzaminy państwowe w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach jak i w Bytomiu.

W naszym ośrodku wykłady prowadzone są z zastosowaniem programów komputerowych, filmów, oraz plansz przedstawiających różne sytuacje drogowe. W trakcie szkolenia teoretycznego zapewniamy również szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej prowadzonej przez wykwalifikowanego ratownika medycznego. Przeszkolenie w zakresie praktycznej nauki prowadzenia samochodu jak i motocykla prowadzą instruktorzy którzy swoją cierpliwością i zrozumieniem gwarantują zdobycie wiedzy, umiejętności, nawyków nie tylko potrzebnych do zdania egzaminu państwowego, ale również do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po naszych drogach w każdych warunkach.

Nasze motto brzmi: Z NAMI ZAWSZE DOJEDZIESZ DO CELU !!!

  << Ośrodek Szkolenia Kierowców CILA   Ośrodek Szkolenia Kierowców Euro Klasa >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców CILA w Katowicach. Inwestując u nas wyszkolimy cię za rozsądne pieniądze.
© Copyrightkatowice.nauka-prawo-jazdy.pl